1 - 4x+MJM
1(KKTW) KTW KaliszFLORKOWSKI Szymon (7792); MATUSIAK Eryk (6982); NERKA Mikołaj (7373); SZKUDLAREK Wiktor (6804); WILCZEK Adrian (7941);
2(KKTW) KTW KaliszALEKSANDROWICZ Jakub (7374); BARTKOWIAK Jakub (6870); GOŁAWSKI Piotr (6798); KUKUŁA Bartłomiej (6813); RÓŻEWICZ Gracjan (6808);
3(KLOT) LOTTO BydgostiaEWERTOWSKI Mikołaj (6756); GASIUL Dominik (6766); KRZEWIŃSKI Radosław (6768); MIKOŁAJCZAK Kajetan (7081); ORSZT Krystian (6974); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
4(KW04) KW 1904 PoznańCHWALISZ Lidia (7730); KAMIŃSKI Marcin (7257); REWERS Mikołaj (7125); SADOWSKI Stanisław (6907); TRZECIAK Adrian (7263); KALET Sylwia (168T);
5(KPTW) PTW PłockBUDNICKI Wiktor (7217); CHABOWSKI MARCIN (7770); KWASIBORSKI Mateusz (7228); PANKOWSKI SEBASTIAN (7757); STRZESZEWSKI Adrian (7218); PETRYKOWSKI Andrzej (45T);
6(KLOT) LOTTO BydgostiaARENT Kacper (7277); MALICKI Kacper (6826); PŁOTKA Jarosław (7292); SKIERECKI Jędrzej (7295); SZULC Hubert (7298); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
7(KPEG) KSWiR Pegaz WrocławKURCZAK Kacper (7309); ŁUKASZEWICZ Kacper (6895); TRZCINOWICZ Jan (7500); WALASEK Radomir (7245); ZALEGA Bartłomiej (7952);
8(KPOL) Polonia PoznańDOPIERAŁA Mikołaj (7519); MIESZCZAK Adrian (7520); POPIELSKI Kamil (7980); WYLEGALSKI Paweł (7271); WYSTAŃSKI Adam (7110); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
9(ASZC) AZS SzczecinBALCAR Cezary (6656); KOSIAK Oskar (7817); PIEKARCZYK Kacper (7418); PIERZCHAŁA Patryk (4112); WIS Kajetan (7922); KRÓL Robert (143TI); KULA Piotr (38T);
2 - 4-KJM
1(KWTW) WTW WarszawaANISEROWICZ Patrycja (7168); JAROSZEWSKA Oliwia (7600); ŚWIETLICKA Julia (6631); WYSOCKA Julia (5087); SORYS Maria (12T);
2(KPOS) Posnania RBW PoznańJASKUŁA Marianna (6739); MADALIŃSKA Jolanta (6866); SUCHARSKA Klaudia (6734); ZANDECKA Magdalena (6540); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
3(KBKW) BKW BydgoszczCZUBEK Aleksandra (7177); DOJCZMAN Anna (7183); MAĆKOWSKA Zuzanna (7178); NOWAK Wiktoria (7182); JANKOWSKI Grzegorz (129T);
4(KLOT) LOTTO BydgostiaKŁOPOTOWSKA Julia (6825); MIRZEJEWSKA Klaudia (7302); NIESTATEK Wiktoria (6772); STASIŁOWICZ Oliwia (7303); BERNATAJTYS Daniel (73TI); GLAZA Patryk (171T);
5(KWIS) Wisła GrudziądzBUDZYŃSKA Alicja (7391); GIECEWICZ Zuzanna (7525); KUKAWKA Karolina (7407); MICHALSKA Weronika (7983); KOWAL MARIUSZ Mariusz (139TI); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
6(UWRO) UKS Milenium WrocławGROCHOWSKA Wanda (7957); GRZELKA Klaudia (6993); PIECH Natalia (6898); PRZENIOSŁO Agata (7958);
7(UDWO) MKS Dwójka WarszawaJASTRZĘBSKA Julia (7441); LECH Gabriela (7702); MIJAŁ Paulina (7936); SŁOWIKOWSKA Izabela (7448); DURJASZ Andrzej (18T);
3 - 2-MJM
1(AENE) AZS UMK ToruńKRAUSE Karol (6918); ROBASZKIEWICZ Jakub (679); KRUSZKOWSKI Sławomir (151TI);
2(KPTW) PTW PłockCYWIŃSKI Mateusz (6865); DONARSKI Bartłomiej (6859); PODSĘDEK Jerzy (40TI);
3(KZAW) Zawisza BydgoszczKOWALSKI Dawid (6729); ŻABICKI Mikołaj (7428); DUDZIŃSKI Grzegorz (161T);
4(KWWL) WTW WłocławekBARANOWSKI Miłosz (6969); PAŁUCKI Filip (6988); GABRYELEWICZ Krzysztof (47T);
5(UDWO) MKS Dwójka WarszawaGREJCZ Maksymilian (7438); SZCZYGIEŁ Marcin (7046); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
6(KLOT) LOTTO BydgostiaBELICKI Michał (7278); BUDA Oktawian (7280); CZUBAK Tomasz (74TI);
7(KLOT) LOTTO BydgostiaKALIŃSKI Mateusz (7284); KOWALCZYK Jacek (7286); CZUBAK Tomasz (74TI);
8(KWTW) WTW WarszawaCZAJKA Adam (7353); SPANIER Jakub (6004); SAKOWSKI Artur (112TI);
9(ASZC) AZS SzczecinGĄGALSKI Sebastian (7386); NOGAJ Radosław (7388); KULA Piotr (38T);
10(KBTW) BTW BydgoszczFURGAL Bartosz (7466); STRZAŁKOWSKI Dawid (7060); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
4 - 2xKJM
1(KWIR) WIR IławaSZAMOTA Weronika (7850); WOŚ Ola (7486); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
2(AWRO) AZS WratislaviaDELIMAT Kinga (7310); JEŻAK Martyna (6884); SZYMEROWSKI Wojciech (66TI);
3(KKTW) KTW KaliszMANIKOWSKA Aleksandra (6810); SOCHOCKA Magdalena (7191);
4(KW04) KW 1904 PoznańRACZYŃSKA Roksana (6879); REWERS Martyna (6882); KALET Sylwia (168T);
5(KWIS) Wisła GrudziądzCHOJNACKA PAULINA Paulina (311); JAKUBOWSKA ROKSANA Roksana (6904); KOWAL MARIUSZ Mariusz (139TI);
6(KWTW) WTW WarszawaBOCHENEK Weronika (6965); OKNIŃSKA Klara (6962); SORYS Maria (12T);
7(USZO) UKS SzóstkaGUMIENNA Kamila (5200); KĄTNA Karolina (7137);
8(KPTW) PTW PłockNOWAK Oliwia Justyna (7225); SZOPLIK Patrycja (6856); PETRYKOWSKI Andrzej (45T); PODSĘDEK Jerzy (40TI);
9(KMOS) MOS EłkPANKRATIEW Klaudia (7275); SZCZAWIŃSKA Olga (5496); KOSIOREK Sebastian (155TI);
10(KLOT) LOTTO BydgostiaBOHATYREWICZ Wioletta (7279); NOWAK Julia (7288); CZUBAK Tomasz (74TI);
11(KBKW) BKW BydgoszczKRUPIŃSKA Aleksandra (7518); SKOLMOWSKA Patrycja (7186); JANKOWSKI Grzegorz (129T);
12(UWAL) UKS Ateny WałczBORUCH Katarzyna (7542); SZCZYPUŁKOWSKA Milena (7544); BŁOCH Jacek (69T);
13(UKRA) UKS 93 KrakówBUGAJSKA Sara (7408); HOŁOTA Małgorzata (7623); WILK Ewelina (133TI);
14(KPOL) Polonia PoznańMAĆKOWIAK Olivia (7661); NADOBNIK Marta (7660); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
15(KLOT) LOTTO BydgostiaGÓRSKA Klaudia (7961); KRYSIAK Daria (7960); BERNATAJTYS Daniel (73TI); GLAZA Patryk (171T);
5 - 4+MJM
1(KLOT) LOTTO BydgostiaDZIEWIECZYŃSKI Piotr (7282); JAKUBOWSKI Bartosz (6833); KOBYLIŃSKI Sebastian (7285); POWALISZ Bartosz (6774); SZULC Hubert (7298); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
2(KPOS) Posnania RBW PoznańKILIŃSKI Wojciech (7545); NAWROCKI Mateusz POSNANIA (6834); RUDNER Sebastian (7892); SKOTARCZAK Damian (7041); SKOTARCZAK Dominik (6737); HOFFMANN Maciej (95T);
3(KPTW) PTW PłockDE WEERD HENRYK (7773); SMOLIŃSKI Sebastian (6864); SOBIECKI Michał (6851); WITKOWSKI PIOTR (7755); ZAJĄCZKOWSKI Patryk (6850); KALIŃSKI Krzysztof (86TI); PODSĘDEK Jerzy (40TI);
4(KWIS) Wisła GrudziądzCICHOCKI JAKUB Jakub (6784); GĄSIOROWSKI ARTUR Artur (6781); KENSBOCK KACPER Kacper (6902); PAŚNIEWSKI WOJCIECH Wojciech (6785); SZCZEPANIK KAJETAN Kajetan (6787); KOWAL MARIUSZ Mariusz (139TI); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
5(KPTW) PTW PłockGĘSICKI MAREK (7771); GOŁĘBIEWSKI Łukasz Adam (7219); KACZMAREK Sylwester (7216); MAKOWSKI Marcin (7221); ŚNIEGOCKI Bartłomiej (7220); PETRYKOWSKI Andrzej (45T);
6(KPEG) KSWiR Pegaz WrocławBOGDAŃSKI Bartosz (6896); BZOMA Dominik (7024); FANTAZIŃSKI Krzysztof (7274); GRZESIŃSKI Michał (7953); ŁUKASZEWICZ Kacper (6895);
7(KZAW) Zawisza BydgoszczGIL-PILARSKI Szymon (7319); HAŁAS Patryk (7321); KOSS Mateusz (7317); PALMOWSKI Bartosz (7320); WACHOWIAK Dominik (7328); DUDZIŃSKI Grzegorz (161T);
8(AENE) AZS UMK ToruńGLICA Filip (7343); GÓRSKI Jan (7359); KWIATKOWSKI Bartosz (6925); RUTKOWSKI Piotr (7715); WIŚNIEWSKI Patryk (6922); KRUSZKOWSKI Sławomir (151TI); ROZALSKI Artur (50T);
9(UDWO) MKS Dwójka WarszawaCIERLICA Fabian (7436); GÓRNICKI Marcin (7437); GUJSKI Łukasz (7439); KWIATKOWSKI Kamil (7443); TUROWSKI Michał (7450); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
10(KWTW) WTW WarszawaGAJDA Jakub (7468); GRANECKI Maciej (7513); KURATCZYK Maciej (7207); ŁOJSZCZYK Paweł (7133); MIAZGA Tomasz (6959); SAKOWSKI Artur (112TI);
6 - 2-KJM
1(UKRA) UKS 93 KrakówCHMIELEK Małgorzata (6793); WOJTAROWICZ Barbara (7202); WILK Ewelina (133TI);
2(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.PIOTROWSKA ANNA (7229); PIOTROWSKA MAŁGORZATA (7230); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
3(KBTW) BTW BydgoszczHAŁAS Michalina (6915); MAŁKOWSKA Adrianna (7469); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
4(KW04) KW 1904 PoznańJANASIK Iga (7735); KOWALSKA Paulina (6880); KALET Sylwia (168T);
5(KBKW) BKW BydgoszczGRZELLA Paulina (7179); SZATKOWSKA Emilia (7744); JANKOWSKI Grzegorz (129T);
7 - 2xMJM
1(KPOS) Posnania RBW PoznańGAWROŃSKI Maksymilian (7151); RYCHLEWSKI Maciej (7668); HOFFMANN Maciej (95T);
2(KPOS) Posnania RBW PoznańSTACHOWSKI Gustaw (7541); SUSZKA Michał (6486); HOFFMANN Maciej (95T);
3(KWIR) WIR IławaJEŻYŃSKI Maciej (6639); ŁAWICKI Kacper (6647); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
4(KWTW) WTW WarszawaLENCZEWSKI Maciej (6709); LEŚNIAK Daniel (7512); SAKOWSKI Artur (112TI);
5(KTRY) Tryton PoznańCIEŚLIK Łukasz (6887); KUBISZ Dawid (6886); OLCZUK Ryszard (46T);
6(KGKW) Drakkar GdańskAFTAŃSKI Dariusz (7003); KUCHARSKI Maciej (7745); BYKOWSKI Tomasz (53T); NIEDZIAŁKOWSKI Marek (54TI);
7(KMOS) MOS EłkCIEŚLUK Dominik (7033); ROSIŃSKI Oskar (7014); KOSIOREK Sebastian (155TI);
8(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.KROPA Patryk (7074); MATUSZEWSKI Mateusz (7072); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
9(KMOS) MOS EłkPIEKARSKI Szymon (7085); SINOCHA Adam (7084); KOSIOREK Sebastian (155TI);
10(ASZC) AZS SzczecinSOBOTA Filip (7098); ZAWADZKI Jakub (7314); KRÓL Robert (143TI);
11(KLOT) LOTTO BydgostiaNOWICKI Filip (7289); OLEJNICZAK Kacper (7290); CZUBAK Tomasz (74TI);
12(KWWL) WTW WłocławekBARAŃSKI Fabian (6987); SZYMAŃSKI Sebastian (7345); GABRYELEWICZ Krzysztof (47T);
13(UDWO) MKS Dwójka WarszawaKURPIEWSKI Jarosław (7452); PUZYNA Jan (7354); JAROSIŃSKI Paweł (25T); PUZYNA WOJCIECH (160T);
14(KWIR) WIR IławaDURKA Michał (7484); JASTRZĘBSKI Piotr (7485); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
15(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.KOREŃCZUK KAMIL (7492); ŁASTOWIECKI Marcin (7073); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
16(APOZ) AZS AWF PoznańJANKOWSKI Mikołaj (7598); MROZEK Bartłomiej, Jan (7603); KAMOLA Błażej (55T);
17(AKRA) AZS AWF KrakowKESSLER Hubert (7867); PĘDZIWIATR Eryk (7382); WOJCIECHOWICZ Elżebieta (123TI);
18(AKRA) AZS AWF KrakowKUŚMIERCZYK Jan (7473); OSTAFIN Maciej (7871); WOJCIECHOWICZ Elżebieta (123TI);
8 - 4x+KJM
1(KLOT) LOTTO BydgostiaBORUCKA Natalia (6829); HORĄGIEWICZ Oliwia (6832); MISIOŁEK Wiktoria (7287); NOWAK Julia (7288); ŻUREK Roksana (7301); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
2(KPOS) Posnania RBW PoznańKLÓSKA Aleksandra (7155); PRZYBYLSKA Zofia (7164); SOBCZAK Marta (6835); SUSZKA Katarzyna (6840); WROŃSKA Zuzanna (556); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
3(KLOT) LOTTO BydgostiaBARLIK Katarzyna (6754); BARTZ Inga (6827); GAŁEK Izabela (6757); GŁOWACKA Klaudia (6767); KACZMARSKA Anna (6914); BERNATAJTYS Daniel (73TI); GLAZA Patryk (171T);
4(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.BIZIOR Natalia (7091); KONIECZNA Marta (7076); KOROŚ Hanna (7075); PAWLICKA Katarzyna (7070); ZMARZLIK Julia (7067); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
5(KBKW) BKW BydgoszczKACZMAREK Aleksandra (7184); KOCIKOWSKA Joanna (7188); MICHALSKA Monika (7175); WIECZORKOWSKA Karolina (7185); WINNICKA Kinga (7181); JANKOWSKI Grzegorz (129T);
6(KKTW) KTW KaliszALEKSANDROWICZ Wiktoria (7678); BACH Dominika (6802); BĄCZKIEWICZ Kinga (6807); CZECH Martyna (6976); SOBCZAK Natalia (7895); GRALAK Małgorzata (31T);
9 - 4-MJM
1(KPOS) Posnania RBW PoznańKILIŃSKI Wojciech (7545); NAWROCKI Mateusz POSNANIA (6834); SKOTARCZAK Damian (7041); SKOTARCZAK Dominik (6737); HOFFMANN Maciej (95T);
2(KPTW) PTW PłockCYWIŃSKI Mateusz (6865); DONARSKI Bartłomiej (6859); SMOLIŃSKI Sebastian (6864); ZAJĄCZKOWSKI Patryk (6850); PODSĘDEK Jerzy (40TI);
3(KWIS) Wisła GrudziądzCICHOCKI JAKUB Jakub (6784); GĄSIOROWSKI ARTUR Artur (6781); KENSBOCK KACPER Kacper (6902); SZCZEPANIK KAJETAN Kajetan (6787); KOWAL MARIUSZ Mariusz (139TI); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
4(AENE) AZS UMK ToruńBADZIŃSKI Mateusz (6928); KRAUSE Karol (6918); ROBASZKIEWICZ Jakub (679); ŻÓCHOWSKI Dawid (6934); KRUSZKOWSKI Sławomir (151TI);
5(KWWL) WTW WłocławekBARANOWSKI Miłosz (6969); JĘDRZEJEWSKI Bartosz (7335); PAŁUCKI Filip (6988); SZYMAŃSKI Sebastian (7345); GABRYELEWICZ Krzysztof (47T);
6(KWTW) WTW WarszawaDĘMBIŃSKI Wojciech (7467); PADOCHIN Paweł (7989); PAWLIK Paweł (7204); WOJEWÓDZKI Bartłomiej (7988); SAKOWSKI Artur (112TI);
7(ASZC) AZS SzczecinGĄGALSKI Sebastian (7386); NOGAJ Radosław (7388); PIEKARCZYK Kacper (7418); WŁODARCZYK Mateusz (7384); KULA Piotr (38T);
8(UDWO) MKS Dwójka WarszawaGÓRNICKI Marcin (7437); GUJSKI Łukasz (7439); KWIATKOWSKI Kamil (7443); TUROWSKI Michał (7450); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
9(KWIR) WIR IławaHARAJDA Szymon (7481); PIETREWICZ Bartosz (7489); SŁAWIŃSKI Krzysztof (7482); STOPIKOWSKI Kacper (7479); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
10 - 1xMJM
1(KTRY) Tryton PoznańKUBISZ Dawid (6886); OLCZUK Ryszard (46T);
2(KPOS) Posnania RBW PoznańMICHALAK Igor (7042); HOFFMANN Maciej (95T);
3(KPOS) Posnania RBW PoznańSUSZKA Michał (6486); HOFFMANN Maciej (95T);
4(KWIR) WIR IławaJEŻYŃSKI Maciej (6639); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
5(KWIR) WIR IławaŁAWICKI Kacper (6647); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
6(KTRY) Tryton PoznańCIEŚLIK Łukasz (6887); OLCZUK Ryszard (46T);
7(KBUD) Budowlani ToruńWYRWA Szymon (6920); JAŹWIŃSKA Hanna (52TI);
8(UTCZ) Unia TczewPABJAN Sebastian (6941); GRUBICH Mariusz, Piotr (170T);
9(USZO) UKS SzóstkaGÓRSKI Dawid (6944);
10(KGKW) Drakkar GdańskAFTAŃSKI Dariusz (7003); BYKOWSKI Tomasz (53T); NIEDZIAŁKOWSKI Marek (54TI);
11(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.MATUSZEWSKI Mateusz (7072); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
12(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.KROPA Patryk (7074); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
13(KCHT) CHTW ChełmżaWIĘCZKOWSKI Karol (7120); ULCZYŃSKI Jerzy (144TI);
14(KW04) KW 1904 PoznańTRZECIAK Adrian (7263); KALET Sylwia (168T);
15(KPOL) Polonia PoznańWYLEGALSKI Paweł (7271); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
16(UDWO) MKS Dwójka WarszawaPUZYNA Jan (7354); JAROSIŃSKI Paweł (25T); PUZYNA WOJCIECH (160T);
17(KGKW) Drakkar GdańskKUZORA Maciej (7429); BYKOWSKI Tomasz (53T); NIEDZIAŁKOWSKI Marek (54TI);
18(UDWO) MKS Dwójka WarszawaCIERLICA Fabian (7436); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
19(UDWO) MKS Dwójka WarszawaKURPIEWSKI Jarosław (7452); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
20(KWIR) WIR IławaZIMNOWODZKI Filip (7488); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
21(KPOS) Posnania RBW PoznańSTACHOWSKI Gustaw (7541); HOFFMANN Maciej (95T);
22(APOZ) AZS AWF PoznańJANKOWSKI Mikołaj (7598); KAMOLA Błażej (55T);
23(APOZ) AZS AWF PoznańMROZEK Bartłomiej, Jan (7603); KAMOLA Błażej (55T);
24(KGKW) Drakkar GdańskKUCHARSKI Maciej (7745); BYKOWSKI Tomasz (53T); NIEDZIAŁKOWSKI Marek (54TI);
11 - 4x-KJM
1(UDWO) MKS Dwójka WarszawaJASTRZĘBSKA Julia (7441); LECH Gabriela (7702); MIJAŁ Paulina (7936); SŁOWIKOWSKA Izabela (7448); DURJASZ Andrzej (18T);
2(KLOT) LOTTO BydgostiaBARLIK Katarzyna (6754); BORUCKA Natalia (6829); GAŁEK Izabela (6757); ŻUREK Roksana (7301); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
3SMSJASKUŁA Marianna (6739); RACZYŃSKA Roksana (6879); REWERS Martyna (6882); WROŃSKA Zuzanna (556);
4(KPOS) Posnania RBW PoznańKLÓSKA Aleksandra (7155); SOBCZAK Marta (6835); SUCHARSKA Klaudia (6734); ZANDECKA Magdalena (6540); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
5(KKTW) KTW KaliszBACH Dominika (6802); BĄCZKIEWICZ Kinga (6807); CZECH Martyna (6976); SOCHOCKA Magdalena (7191); GRALAK Małgorzata (31T);
6(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.BIZIOR Natalia (7091); KOROŚ Hanna (7075); PIOTROWSKA ANNA (7229); PIOTROWSKA MAŁGORZATA (7230); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
7(KBKW) BKW BydgoszczCZUBEK Aleksandra (7177); GRZELLA Paulina (7179); MAĆKOWSKA Zuzanna (7178); NOWAK Wiktoria (7182); JANKOWSKI Grzegorz (129T);
8(KPTW) PTW PłockJEŻEWSKA Julita (7222); NOWAK Oliwia Justyna (7225); SIKORSKA Natalia (7223); SZOPLIK Patrycja (6856); PETRYKOWSKI Andrzej (45T); PODSĘDEK Jerzy (40TI);
9(UKRA) UKS 93 KrakówBUGAJSKA Sara (7408); CHMIELEK Małgorzata (6793); HOŁOTA Małgorzata (7623); WOJTAROWICZ Barbara (7202); WILK Ewelina (133TI);
12 - 8+KJM
1(KWTW) WTW WarszawaANISEROWICZ Patrycja (7168); BOCHENEK Oliwia (7411); BOCHENEK Weronika (6965); BOŻEWICZ Dominika (7167); JAROSZEWSKA Oliwia (7600); KAROŃ Zuzanna (7171); MALISZEWSKA Olga (5100); SZALACH Anna Karolina (7169); WYSOCKA Julia (5087); SORYS Maria (12T);
2(KBKW) BKW BydgoszczDOJCZMAN Anna (7183); KAÑCIAK Patrycja (7743); KRUPIŃSKA Aleksandra (7518); MICHALSKA Monika (7175); MICHALSKA Natalia (7187); SKOLMOWSKA Patrycja (7186); SZATKOWSKA Emilia (7744); WIECZORKOWSKA Karolina (7185); WINNICKA Kinga (7181); JANKOWSKI Grzegorz (129T);
3(KLOT) LOTTO BydgostiaBARTZ Inga (6827); GŁOWACKA Klaudia (6767); HORĄGIEWICZ Oliwia (6832); KACZMARSKA Anna (6914); KŁOPOTOWSKA Julia (6825); MIRZEJEWSKA Klaudia (7302); MISIOŁEK Wiktoria (7287); NIESTATEK Wiktoria (6772); STASIŁOWICZ Oliwia (7303); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
4(UWRO) UKS Milenium WrocławBUGAJ Weronika (7249); CABAN Aleksandra (7746); GROCHOWSKA Nina (7956); GROCHOWSKA Wanda (7957); GRZELKA Klaudia (6993); KAMIŃSKA Martyna (7976); PIECH Natalia (6898); PIÓRKOWSKA Paulina (6897); PRZENIOSŁO Agata (7958); GANCARZ Ewa (27T);
13 - 1xKJM
1(USZO) UKS SzóstkaKĄTNA Karolina (7137);
2(UWAL) UKS Ateny WałczBORUCH Katarzyna (7542); BŁOCH Jacek (69T);
3(USZO) UKS SzóstkaMETZ PAULINA (7370);
4(USZO) UKS SzóstkaGUMIENNA Kamila (5200);
5(KKTW) KTW KaliszMANIKOWSKA Aleksandra (6810);
6(KKTW) KTW KaliszMANIKOWSKA Aleksandra (6810);
7(KW04) KW 1904 PoznańKOWALSKA Paulina (6880); KALET Sylwia (168T);
8(KPOS) Posnania RBW PoznańMADALIŃSKA Jolanta (6866); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
9(KPOS) Posnania RBW PoznańSUSZKA Katarzyna (6840); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
10(KMOS) MOS EłkKALINOWSKA Natalia (3879); KOSIOREK Sebastian (155TI);
11(KWIS) Wisła GrudziądzCHOJNACKA PAULINA Paulina (311); KOWAL MARIUSZ Mariusz (139TI);
12(KWIS) Wisła GrudziądzJAKUBOWSKA ROKSANA Roksana (6904); KOWAL MARIUSZ Mariusz (139TI);
13(KGOP) Gopło KruszwicaFIJAŁKOWSKA Agata (6937); JANUSZEK Robert (64T);
14(KGKW) Drakkar GdańskOCHMAN Nikola (6949); DZIADURA-JĘDRZEJEWSKA Beata (56TI);
15(KWTW) WTW WarszawaOKNIŃSKA Klara (6962); SORYS Maria (12T);
16(USZO) UKS SzóstkaMULLER Wiktoria (6948);
17(KCHT) CHTW ChełmżaBARAŃSKA Dominika (7121); ULCZYŃSKI Jerzy (144TI);
18(KBKW) BKW BydgoszczKOCIKOWSKA Joanna (7188); JANKOWSKI Grzegorz (129T);
19(AWRO) AZS WratislaviaDELIMAT Kinga (7310); SZYMEROWSKI Wojciech (66TI);
20(UDWO) MKS Dwójka WarszawaLEMAŃCZYK Agnieszka (7435); DURJASZ Andrzej (18T);
21(KWIR) WIR IławaJACKOWSKA Magdalena (7490); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
22(UWAL) UKS Ateny WałczSZCZYPUŁKOWSKA Milena (7544); BŁOCH Jacek (69T);
23(KPOL) Polonia PoznańNADOBNIK Marta (7660); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
24(KTRY) Tryton Poznań RUNOWSKA ANNA (7699); OLCZUK Ryszard (46T);
25(KW04) KW 1904 PoznańJANASIK Iga (7735); KALET Sylwia (168T);
26(KMOS) MOS EłkZIELEPUHA Agata (7887); KOSIOREK Sebastian (155TI);
14 - 4x-MJM
1(ASZC) AZS SzczecinDEMKOWICZ Konrad (3948); SOBOTA Filip (7098); STOCKI Mateusz (1049); ZAWADZKI Jakub (7314); KRÓL Robert (143TI);
2(KGOP) Gopło KruszwicaCHOJNOWSKI Maciej (6520); JANOWSKI Bartłomiej (7586); JEŚMAN Kamil (7377); NADZIEJA Dominik (7173); JANUSZEK Robert (64T);
3(KKTW) KTW KaliszFLORKOWSKI Szymon (7792); KUKUŁA Bartłomiej (6813); MATUSIAK Eryk (6982); NERKA Mikołaj (7373);
4(KKTW) KTW KaliszALEKSANDROWICZ Jakub (7374); BARTKOWIAK Jakub (6870); GOŁAWSKI Piotr (6798); RÓŻEWICZ Gracjan (6808);
5(KMOS) MOS EłkCIEŚLUK Dominik (7033); PIEKARSKI Szymon (7085); ROSIŃSKI Oskar (7014); SINOCHA Adam (7084); KOSIOREK Sebastian (155TI);
6(AKRA) AZS AWF KrakowKOLTON Jakub (7313); ŁASKI Jakub (7868); MAŁYSA Dawid (7200); MIGO Krzysztof (7201); WOJCIECHOWICZ Elżebieta (123TI);
7(KLOT) LOTTO BydgostiaARENT Kacper (7277); EWERTOWSKI Mikołaj (6756); GASIUL Dominik (6766); KRZEWIŃSKI Radosław (6768); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
8(KLOT) LOTTO BydgostiaMALICKI Kacper (6826); MIKOŁAJCZAK Kajetan (7081); PŁOTKA Jarosław (7292); SKIERECKI Jędrzej (7295); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
9(KBTW) BTW BydgoszczDANOWSKI Krystian (7062); JANUSZEWSKI Michał (7332); SZWARC Wojciech (7333); ZABDYR Michał (6909); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
10(KWWL) WTW WłocławekBARAŃSKI Fabian (6987); BUDZYŃSKI Tomasz (7864); JÓŹWIAK Kamil (6989); OLESZCZUK Kacper (7337); GABRYELEWICZ Krzysztof (47T);
11(KWTW) WTW WarszawaKIERZKOWSKI Krzysztof (7987); LEŚNIAK Rafał (7355); PRZYBYŁKOWSKI Witold (7205); RESZKA Kamil (7991); SAKOWSKI Artur (112TI);
12(KPOL) Polonia PoznańDOPIERAŁA Mikołaj (7519); JABŁOŃSKI Jędrzej (7691); MIESZCZAK Adrian (7520); WYSTAŃSKI Adam (7110); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
13(AKRA) AZS AWF KrakowKESSLER Hubert (7867); KUŚMIERCZYK Jan (7473); OSTAFIN Maciej (7871); PĘDZIWIATR Eryk (7382); WOJCIECHOWICZ Elżebieta (123TI);
14(KW04) KW 1904 PoznańRAKOWICZ Mateusz (7732); SZUKALSKI Jan (7126); WEHR Oskar (7893); WEISS Jakub (7894); KALET Sylwia (168T);
15(ASZC) AZS SzczecinBALCAR Cezary (6656); HAŁUSZCZAK Bartosz (7776); PIERZCHAŁA Patryk (4112); WIS Kajetan (7922); KRÓL Robert (143TI); KULA Piotr (38T);
15 - 8+MJM
1(KPEG) KSWiR Pegaz WrocławBOGDAŃSKI Bartosz (6896); BZOMA Dominik (7024); FANTAZIŃSKI Krzysztof (7274); GRZESIŃSKI Michał (7953); KURCZAK Kacper (7309); ŁUKASZEWICZ Kacper (6895); TRZCINOWICZ Jan (7500); WALASEK Radomir (7245); ZALEGA Bartłomiej (7952);
2(KZAW) Zawisza BydgoszczDĄBROWSKI Michał (6728); GIL Olaf (7882); GIL-PILARSKI Szymon (7319); HAŁAS Patryk (7321); KOSS Mateusz (7317); KOWALSKI Dawid (6729); PALMOWSKI Bartosz (7320); WACHOWIAK Dominik (7328); ŻABICKI Mikołaj (7428); DUDZIŃSKI Grzegorz (161T);
3(KWTW) WTW WarszawaBOJARSKI Mateusz (7376); CZAJKA Adam (7353); GAJDA Jakub (7468); GRANECKI Maciej (7513); KORNILUK Grzegorz (7514); KURATCZYK Maciej (7207); ŁOJSZCZYK Paweł (7133); MIAZGA Tomasz (6959); SPANIER Jakub (6004); SAKOWSKI Artur (112TI);
4(KPTW) PTW PłockBUDNICKI Wiktor (7217); GĘSICKI MAREK (7771); GOŁĘBIEWSKI Łukasz Adam (7219); KACZMAREK Sylwester (7216); KWASIBORSKI Mateusz (7228); MAKOWSKI Marcin (7221); SOBIECKI Michał (6851); ŚNIEGOCKI Bartłomiej (7220); WITKOWSKI PIOTR (7755); PETRYKOWSKI Andrzej (45T); PODSĘDEK Jerzy (40TI);
5(KLOT) LOTTO BydgostiaBUDA Oktawian (7280); DZIEWIECZYŃSKI Piotr (7282); JAKUBOWSKI Bartosz (6833); KALIŃSKI Mateusz (7284); KOBYLIŃSKI Sebastian (7285); KOWALCZYK Jacek (7286); ORSZT Krystian (6974); POWALISZ Bartosz (6774); SOBIERALSKI Patryk (6776); BERNATAJTYS Daniel (73TI); CZUBAK Tomasz (74TI); GLAZA Patryk (171T);
nrnazwaidRegatidKonkurencjiId
14x+MJM10401101763
24-KJM1040941764
32-MJM1040511765
42xKJM1040661766
54+MJM1040861767
62-KJM1040401768
72xMJM1040791769
84x+KJM10401711770
94-MJM10401051771
101xMJM1040261772
114x-KJM10401221773
128+KJM10401431774
131xKJM1040131775
144x-MJM10401341776
158+MJM10401471777