1 - 2+MB
1(KBTW) BTW BydgoszczBALCERZAK Mateusz (662); KLOREK Michał (5062); STAFIŃSKI Andrzej (4512); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
2(KKTW) KTW KaliszGRYNDA Michał (5248); KUKUŁA Bartłomiej (6813); WITCZAK Adam (5261); GRALAK Małgorzata (31T);
3(KLOT) LOTTO BydgostiaGOŚCIŃSKI Kacper (7283); PIETRUSZEWSKI Jakub (4319); PORCZEK Jarosław (5809); CZUBAK Tomasz (74TI); STRYCHALSKI Tomasz (128TI);
4(KLOT) LOTTO BydgostiaNIEDZIAŁKOWSKI Patryk (4797); PONIATOWSKI Borys (4993); SIEWERT Michał (7294); CZUBAK Tomasz (74TI); DRAŻDŻEWSKI Marian (10T);
5(UDWO) MKS Dwójka WarszawaFRANKE Konrad (4838); MALARECKI Maciej (6556); ZAWOJSKI Maciej (4501); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
6(KPTW) PTW PłockGURZKOWSKI Kamil (5559); LEWANDOWSKI Łukasz (4357); SALAK Damian (4372); KAROLAK Jacek (24T);
2 - 4-KB
1(AKRA) AZS AWF KrakowJAZGAR Jolanta (3207); PAJĄK Monika (4199); PAJĄK Patrycja (4882); STYŁA Julia (4879); WÓJCIK - PIETRUSZKA Iwona (58T);
2(KBTW) BTW BydgoszczDONCZYK Patrycja (5226); KORBAL AnnaNatalia (6244); OLEJNICZAK Kamila (5220); STRASZEWSKA Paulina (3694); BADZIĄGOWSKI Marcin (135TI);
3(KLOT) LOTTO BydgostiaJANOWIAK Magdalena (4780); KOPKOWSKA Magdalena (4779); ROMIEJ Daria (5613); ŚCIESIŃSKA Paulina (5430); KOZŁOWSKI Michał (127TI);
3 - 4xMBL
1(KLOT) LOTTO BydgostiaKARPIŃSKI Bartłomiej (4298); NALEWALSKI Rafał (5610); TRUSZKOWSKI Jakub (5808); ZAWADZKI Kamil (4787); DRAŻDŻEWSKI Marian (10T); STRYCHALSKI Tomasz (128TI);
2(AKRA) AZS AWF KrakowLIŚKIEWICZ Antoni (5583); MARDYŁA Mateusz (4650); MYSZKA Michał (3211); PALKA Mikołaj (5076); BROMEK Zdzisław (71T);
3(AWRO) AZS Politechnika WrocławGERUS Maciej (6269); KACZMARZYK Mateusz (5769); SYPOSZ Patryk (5473); SZYMEROWSKI Jakub (2246); BŁOCH Czesław (70TI); SZYMEROWSKI Wojciech (66TI);
4(UDWO) MKS Dwójka WarszawaGIELEC Piotr (5312); ŁUCZAK Adam (5748); POŚNIK Szymon (5187); ZDUNEK Paweł (4170); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
4 - 2xKB
1(KLOT) LOTTO BydgostiaCIACIUCH Monika (5494); DITTMANN Joanna (4391); KOZŁOWSKI Michał (127TI);
2(KPOS) Posnania RBW PoznańBISZOF Paulina (3409); KRÓL Małgorzata (4744); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
3(KPOS) Posnania RBW PoznańMATUŁA Ewelina (4387); URBAŃSKA Anna (3980); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
4(AWAR) AZS AWF WarszawaKAMIŃSKA Monika (5327); KORYTKOWSKA Alina (7149); SKWARSKI Adam (23T);
5(UWAL) UKS Ateny WałczCYLWIK Maja (5969); MICHAŁKIEWICZ Olga (5968); BŁOCH Jacek (69T);
6(KWIS) Wisła GrudziądzPLUTOWSKA MARTA Marta (5014); WIELICZKO MARTA Marta (6093); URBAN JAKUB Jakub (104T); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
7(KWTW) WTW WarszawaCAŁKA Anna (5516); DEMIANIUK Anna (4029); KOTWIŃSKA Danuta (11TI);
5 - 1xKBL
1(AKRA) AZS AWF KrakowWYDRYCH Paula (4878);
2(KBKW) BKW BydgoszczKOWALSKA Monika (4547); SKOWROŃSKI Andrzej (150TI);
3(KBKW) BKW BydgoszczWEŁNIŃSKA Patrycja (4739); JANKOWSKI Grzegorz (129T);
4(KGTW) Gedania GdańskZIMNICKA Sylwia (4555); MADEJ Maciej (154TI);
5(KPEG) KSWiR Pegaz WrocławPIERZYŃSKA Ludmiła (4951); GANCARZ Piotr (76TI);
6 - 2xMB
1(AGDA) AZS AWFiS GdańskCZUBAK Łukasz (4710); WESOŁOWSKI Tomasz (5342); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
2(KPOS) Posnania RBW PoznańMARZEC Adam (4569); RACHWAŁ Tomasz (4568); HOFFMANN Maciej (95T);
3(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.BIELAWSKI Mateusz (5189); KOWALSKI Rafał (3956); BASTA Piotr (43T);
4(APOZ) AZS AWF PoznańSAMELAK Patryk (4162); SZYMANOWICZ Krzysztof (5835); WLEKLIŃSKI Piotr (33T);
5(ASZC) AZS SzczecinBIAŁKOWSKI Kacper (5420); KUCHTA Konrad (4205); KULA Piotr (38T);
6(ASZC) AZS SzczecinBIERNACKI Remigiusz (5083); KRZYMOWSKI Michał (4593); KOWALCZYK Ryszard (29T); KULA Piotr (38T);
7(KW04) KW 1904 PoznańKORZENIOWSKI Konrad (5229); RACZYŃSKI Konrad (3735); REWERS Mirosław (122T);
8(AGDA) AZS AWFiS GdańskSOBCZAK Daniel (3842); STRUPIŃSKI Krzysztof (5464); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
9(KPTW) PTW PłockZAJKOWSKI Kamil (4906); ZAJKOWSKI Rafał (5553); KAROLAK Jacek (24T);
7 - 4-MB
1(ASZC) AZS SzczecinBIERNACKI Wiktor (5068); BORUC Piotr (5071); KACZYŃSKI Ferdynand (6973); ŁAPIŃSKI Przemysław (7030); KOWALCZYK Ryszard (29T);
2(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.FERCHO Paweł (4598); KOŁODZIEJCZYK Konrad (4589); KOWALCZYK Rafał (4658); ROMANOWSKI Dawid (4654); BASTA Piotr (43T);
3(AGDA) AZS AWFiS GdańskKAMIŃSKI Dawid (5462); KRUŻYŃSKI Mateusz (5296); PSZCZÓŁKOWSKI Bartosz (3047); PSZCZÓŁKOWSKI Patryk (3420); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
4(AENE) AZS UMK Energa ToruńFUCHS Robert (3554); LESZCZYŃSKI KAROL Karol (5500); MAKOWSKI Łukasz (5097); ZIĘTARSKI Mirosław (5996); SZUMAŃSKI Mariusz (02T);
5(KBTW) BTW BydgoszczDANIELSKI Maciej (5293); KLAFETKA Michał (5222); KLOREK Michał (5062); STAFIŃSKI Andrzej (4512); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
6(KWIS) Wisła GrudziądzFEHLAU DAMIAN Damian (5458); IGNASIAK KAMIL Kamil (5434); WILANGOWSKI MATEUSZ Mateusz (4991); WOJEWODZIC KONRAD Konrad (5159); URBAN JAKUB Jakub (104T); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
8 - 2-MBL
1(AKRA) AZS AWF KrakowMYSZKA Michał (3211); PALKA Mikołaj (5076); BROMEK Zdzisław (71T);
2(KBTW) BTW BydgoszczKOTULSKI Krzysztof (5753); PATYK Andrzej (4213); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
3(KLOT) LOTTO BydgostiaKARPIŃSKI Bartłomiej (4298); NALEWALSKI Rafał (5610); DRAŻDŻEWSKI Marian (10T); STRYCHALSKI Tomasz (128TI);
4(UDWO) MKS Dwójka WarszawaOGŁOBLIN Adam (1746); TRZEPIŃSKI Mateusz (1628); GNOJEK Maria (101T);
5(UDWO) MKS Dwójka WarszawaŁUCZAK Adam (5748); ZDUNEK Paweł (4170); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
9 - 1xMBL
1(AWAR) AZS AWF WarszawaSUSKI Bartłomiej (4048); SKWARSKI Adam (23T);
2(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.DRAB Mateusz (4597); BASTA Piotr (43T);
3(AKRA) AZS AWF KrakowMARDYŁA Mateusz (4650); LEœŚNIAK Artur (130TI);
4(AWAR) AZS AWF WarszawaTRZCIŃSKI Aleksander (4056); SKWARSKI Adam (23T);
5(AENE) AZS UMK Energa ToruńPODLASZEWSKI Radosław (4798); SZUMAŃSKI Mariusz (02T);
6(AKRA) AZS AWF KrakowLIŚKIEWICZ Antoni (5583); BROMEK Zdzisław (71T);
7(KKTW) KTW KaliszTRZMIEL Mateusz (4007); GRALAK Małgorzata (31T);
8(KW04) KW 1904 PoznańSAGAN Sebastian (5926); REWERS Mirosław (122T);
9(KLOT) LOTTO BydgostiaTRUSZKOWSKI Jakub (5808); STRYCHALSKI Tomasz (128TI);
10(UTCZ) Unia TczewBARAN Michał (6103); BRENK Danuta (142TI);
10 - 2-KB
1(KWWL) WTW WłocławekKRUSZYŃSKA Daria (4730); SUMIŃSKA Paulina (5400); GABRYELEWICZ Krzysztof (47T);
2(KBTW) BTW BydgoszczKORBAL AnnaNatalia (6244); STRASZEWSKA Paulina (3694); BADZIĄGOWSKI Marcin (135TI);
3(KBTW) BTW BydgoszczDONCZYK Patrycja (5226); OLEJNICZAK Kamila (5220); BADZIĄGOWSKI Marcin (135TI);
4(KLOT) LOTTO BydgostiaJANOWIAK Magdalena (4780); KOPKOWSKA Magdalena (4779); KOZŁOWSKI Michał (127TI);
5(UWAL) UKS Ateny WałczCYLWIK Maja (5969); MICHAŁKIEWICZ Olga (5968); BŁOCH Jacek (69T);
6(KWWL) WTW WłocławekGLAPIŃSKA Joanna (6416); MODRZEJEWSKA Alicja (5397); GABRYELEWICZ Krzysztof (47T);
11 - 1xKB
1(KPEG) KSWiR Pegaz WrocławPIERZYŃSKA Ludmiła (4951); GANCARZ Piotr (76TI);
2(AKRA) AZS AWF KrakowSTYŁA Julia (4879); WÓJCIK - PIETRUSZKA Iwona (58T);
3(KWIS) Wisła GrudziądzWIELICZKO MARTA Marta (6093); URBAN JAKUB Jakub (104T);
4(AKRA) AZS AWF KrakowSPRINGWALD Maria (3209); WÓJCIK - PIETRUSZKA Iwona (58T);
5(AENE) AZS UMK Energa ToruńPŁOTECKA Agnieszka (4803); SZUMAŃSKI Mariusz (02T);
6(KW04) KW 1904 PoznańSZYMKOWIAK Natalia (6447); REWERS Mirosław (122T);
7(KLOT) LOTTO BydgostiaDITTMANN Joanna (4391); KOZŁOWSKI Michał (127TI);
8(AWAR) AZS AWF WarszawaKAMIŃSKA Monika (5327); SKWARSKI Adam (23T);
9(KWWL) WTW WłocławekBUDZYŃSKA Aleksandra (5396); GABRYELEWICZ Krzysztof (47T);
10(AWAR) AZS AWF WarszawaKORYTKOWSKA Alina (7149); SKWARSKI Adam (23T);
12 - 2xKBL
1(KBKW) BKW BydgoszczKOWALSKA Monika (4547); WEŁNIŃSKA Patrycja (4739); JANKOWSKI Grzegorz (129T); SKOWROŃSKI Andrzej (150TI);
2(KBKW) BKW BydgoszczDALECKA Maria (4743); WOŹNIAKOWSKA Daria (4548); JANKOWSKI Grzegorz (129T); SKOWROŃSKI Andrzej (150TI);
3(KBTW) BTW BydgoszczCHMARA Anna (5662); TRZECIAK Katarzyna (4995); BADZIĄGOWSKI Marcin (135TI);
4(KGTW) Gedania GdańskKOŁAKOWSKA Agnieszka (4715); ZIMNICKA Sylwia (4555); MADEJ Maciej (154TI);
5(KLOT) LOTTO BydgostiaMIKOŁAJCZAK Martyna (5428); PYTLASIŃSKA Marta (4309); KOZŁOWSKI Michał (127TI);
6(KWTW) WTW WarszawaPUTON Julia (4504); SIERAKIEWICZ Małgorzata (4920); KOTWIŃSKA Danuta (11TI);
7(KWTW) WTW WarszawaDOROCIAK Joanna (4506); DUDA Zuzanna (5294); KOTWIŃSKA Danuta (11TI);
8(UDWO) MKS Dwójka WarszawaHISZPAŃSKA Sylwia (4497); OLSZEWSKA Zuzanna (6997); GNOJEK Maria (101T); STADNICKA Maria (21T);
13 - 4+MB
1(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.FERCHO Paweł (4598); KOŁODZIEJCZYK Konrad (4589); KOWALCZYK Rafał (4658); KRAJEWSKI Krzysztof (6692); ROMANOWSKI Dawid (4654); BASTA Piotr (43T);
2(AENE) AZS UMK Energa ToruńFUCHS Robert (3554); KUSZ Patryk (5804); LESZCZYŃSKI KAROL Karol (5500); MELLER Dominik (5682); WESOŁOWSKI Błażej (4804); SZUMAŃSKI Mariusz (02T);
3(KBTW) BTW BydgoszczBALCERZAK Mateusz (662); DANIELSKI Maciej (5293); KLAFETKA Michał (5222); KLOREK Michał (5062); STAFIŃSKI Andrzej (4512); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
4(KKTW) KTW KaliszADAMSKI Miłosz (5151); DURAJCZYK Michał (5589); GRYNDA Michał (5248); KUKUŁA Bartłomiej (6813); WITCZAK Adam (5261); GRALAK Małgorzata (31T);
5(KLOT) LOTTO BydgostiaJERZYKOWSKI Paweł (6014); KOWALKOWSKI Dawid (4314); PIETRUSZEWSKI Jakub (4319); PORCZEK Jarosław (5809); SIEWERT Michał (7294); CZUBAK Tomasz (74TI); DRAŻDŻEWSKI Marian (10T); STRYCHALSKI Tomasz (128TI);
6(UDWO) MKS Dwójka WarszawaFRANKE Konrad (4838); LEWANDOWSKI Artur (5510); MALARECKI Maciej (6556); WIŚNIEWSKI Damian (5511); ZAWOJSKI Maciej (4501); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
7(KPTW) PTW PłockGURZKOWSKI Kamil (5559); PLEWIŃSKI Damian (4361); PUDLIK Konrad (5185); WIŚNIEWSKI Konrad (5552); ZAJKOWSKI Rafał (5553); KAROLAK Jacek (24T);
14 - 1xMB
1(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.DRAB Mateusz (4597); BASTA Piotr (43T);
2(APOZ) AZS AWF PoznańSAMELAK Patryk (4162); WLEKLIŃSKI Piotr (33T);
3(APOZ) AZS AWF PoznańSZYMANOWICZ Krzysztof (5835); WLEKLIŃSKI Piotr (33T);
4(AGDA) AZS AWFiS GdańskCZUBAK Łukasz (4710); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
5(AGDA) AZS AWFiS GdańskTRZEBIATOWSKI Daniel (4690); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
6(AGDA) AZS AWFiS GdańskWESOŁOWSKI Tomasz (5342); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
7(AENE) AZS UMK Energa ToruńZIĘTARSKI Mirosław (5996); SZUMAŃSKI Mariusz (02T);
8(KGOP) Gopło KruszwicaKACZMAREK Maciej (3954); NASKRĘCKI Kazimierz (51T);
9(KW04) KW 1904 PoznańRACZYŃSKI Konrad (3735); REWERS Mirosław (122T);
10(KW04) KW 1904 PoznańSAGAN Sebastian (5926); REWERS Mirosław (122T);
11(KPOS) Posnania RBW PoznańMARZEC Adam (4569); HOFFMANN Maciej (95T);
12(KPTW) PTW PłockZAJKOWSKI Kamil (4906); KAROLAK Jacek (24T);
13(UTCZ) Unia TczewBISKUP Mateusz (6101); BRENK Danuta (142TI);
14(KWTW) WTW WarszawaFULARA Piotr (6252); BORYS Robert (14T);
15 - 4xCH
1(KZAW) Zawisza BydgoszczGIL-PILARSKI Szymon (7319); HAŁAS Patryk (7321); PALMOWSKI Bartosz (7320); WACHOWIAK Dominik (7328);
2(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.HILLENBERG NIKODEM (7496); ŁASTOWIECKI Marcin (7073); MACHOWSKI Szymon (7132); MOCIO PRZEMYSŁAW (7499); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
3(KBTW) BTW BydgoszczDANOWSKI Krystian (7062); NOWAK Fabian (7471); SZWARC Wojciech (7333); ZABDYR Michał (6909); BADZIĄGOWSKI Marcin (135TI);
4(KW04) KW 1904 PoznańKULIK Jakub (7100); MAĆKOWSKI Kacper (7251); SZUKALSKI Jan (7126); TRZECIAK Adrian (7263); REWERS Mirosław (122T);
5(USAL) UKS Salwator KrakówKOLTON Jakub (7313); KUŚMIERCZYK Jan (7473); MAŁYSA Dawid (7200); MIGO Krzysztof (7201); WŁODEK Janusz (118TI);
6(KPTW) PTW PłockBERCHOLC Adam (7224); BUDNICKI Wiktor (7217); KWASIBORSKI Mateusz (7228); ŚNIEGOCKI Bartłomiej (7220); PETRYKOWSKI Andrzej (45T);
7(KLOT) LOTTO BydgostiaBUDA Oktawian (7280); KOBYLIŃSKI Sebastian (7285); NOWICKI Filip (7289); OLEJNICZAK Kacper (7290); CZUBAK Tomasz (74TI);
8(KWWL) WTW WłocławekBARAŃSKI Fabian (6987); NOWAKOWSKI Mateusz (7338); OLESZCZUK Kacper (7337); OSTROWSKI Marcin (7336); GABRYELEWICZ Krzysztof (47T);
9(ASZC) AZS SzczecinGĄGALSKI Sebastian (7386); NOGAJ Radosław (7388); PIEKARCZYK Kacper (7418); WŁODARCZYK Mateusz (7384); KOWALCZYK Ryszard (29T); KULA Piotr (38T);
16 - 2xCH
1(KKTW) KTW KaliszFIC Wacław (6811); RÓŻEWICZ Gracjan (6808); GRALAK Małgorzata (31T);
2(KMOS) MOS EłkPIEKARSKI Szymon (7085); ROSIŃSKI Oskar (7014); KOSIOREK Sebastian (155TI);
3(KPEG) KSWiR Pegaz WrocławBZOMA Dominik (7024); ŁUKASZEWICZ Kacper (6895); GANCARZ Piotr (76TI);
4(USZO) UKS SzóstkaGIEWARTOWSKI SZYMON (7269); ŚWITAJ Kacper (7037); ŁOPATO Magdalena, Maria (159T);
5(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.KROPA Patryk (7074); MATUSZEWSKI Mateusz (7072); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
6(KPOL) Polonia PoznańWYLEGALSKI Paweł (7271); WYSTAŃSKI Adam (7110); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
7(KLOT) LOTTO BydgostiaARENT Kacper (7277); DZIEWIECZYŃSKI Piotr (7282); CZUBAK Tomasz (74TI);
8(KGOP) Gopło KruszwicaJEŚMAN Kamil (7377); JUSKOWIAK Emil (7210); JANUSZEK Robert (64T);
9(KWIR) WIR IławaPIETREWICZ Bartosz (7489); STOPIKOWSKI Kacper (7479); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
10(KPOL) Polonia PoznańDOPIERAŁA Mikołaj (7519); MIESZCZAK Adrian (7520); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
17 - 4x+CH
1(KPOS) Posnania RBW PoznańGAWROŃSKI Maksymilian (7151); GÓRA Bartłomiej (7152); JANKOWSKI Albert (7154); NAWROCKI Mateusz (Posnania) (6834); PRZYBYLSKA Zofia (7164);
2(KWTW) WTW WarszawaGRANECKI Maciej (7513); KORNILUK Grzegorz (7514); KURATCZYK Maciej (7207); PAWLIK Paweł (7204); ROSIŃSKI-POTOCKI Maciej (7427); KWAœNIEWSKA Magdalena (140TI);
3(KPTW) PTW PłockGOŁĘBIEWSKI Łukasz Adam (7219); KACZMAREK Sylwester (7216); KARPIŃSKI Dawid (7227); MAKOWSKI Marcin (7221); STRZESZEWSKI Adrian (7218); PETRYKOWSKI Andrzej (45T);
4(USZO) UKS SzóstkaMASIUL Krzysztof (7268); PABISTA Damian (7141); SRETENSKI MARCIN (7369); ŚLIWIŃSKI PAWEŁ (7371); ŻEBROWSKI Oliwer (7145); ŁOPATO Magdalena, Maria (159T);
5(KPEG) KSWiR Pegaz WrocławBOGDAŃSKI Bartosz (6896); FANTAZIŃSKI Krzysztof (7274); JAKUBIAK Adrian (7247); KURCZAK Kacper (7309); WALASEK Radomir (7245);
6(KLOT) LOTTO BydgostiaKALIŃSKI Mateusz (7284); KOWALCZYK Jacek (7286); ORSZT Krystian (6974); PŁOTKA Jarosław (7292); SKIERECKI Jędrzej (7295); CZUBAK Tomasz (74TI);
7(AENE) AZS UMK Energa ToruńDANIELEWSKI Dominik (7340); GLICA Filip (7343); GÓRSKI Jan (7359); TOMCZAK Kacper (7360); WACHOWSKI Oliwier (7352); CHMIELEWSKI Piotr (88TI); RADKOWSKI Tomasz (79T);
8(KWTW) WTW WarszawaBREWCZYŃSKI Adam (7515); MERE Karol (7511); PRZYBYŁKOWSKI Witold (7205); SZMIDT Paweł (6966); ŻOŁNOWSKI Łukasz (7356); KWAœNIEWSKA Magdalena (140TI);
9(KWIS) Wisła GrudziądzCELMER Dariusz (7393); KOPECKI Maciej (7395); KRUPA Jakub (7396); SZCZEPAŃSKI Maciej (7399); SZMIDT Kacper (7406); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
10(UDWO) MKS Dwójka WarszawaCIERLICA Fabian (7436); GUJSKI Łukasz (7439); KURPIEWSKI Jarosław (7452); KWIATKOWSKI Kamil (7443); TUROWSKI Michał (7450); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
11(KWIR) WIR IławaDURKA Michał (7484); HARAJDA Szymon (7481); MICHALCZYK Damian (7483); MRÓZ Maciej (7504); ROŻANKIEWICZ Dawid (7477); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
18 - 1xDZ
1(KKTW) KTW KaliszMANIKOWSKA Aleksandra (6810); GRALAK Małgorzata (31T);
2(UKOR) UKS Dwójka KórnikSUSZKA Katarzyna (6840);
3(KWTW) WTW WarszawaOKNIŃSKA Klara (6962); URBANIAK Ewa (84T);
4(USZO) UKS SzóstkaMULLER Wiktoria (6948); ŁOPATO Magdalena, Maria (159T);
5(KPOL) Polonia PoznańTOMCZAK Elżbieta (7160); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
6(KWTW) WTW WarszawaKAROŃ Zuzanna (7171); URBANIAK Ewa (84T);
7(KW04) KW 1904 PoznańSTASIŃSKA Wiktora (7252); REWERS Mirosław (122T);
8(KW04) KW 1904 PoznańMROWIŃSKA Wiktoria (7261); REWERS Mirosław (122T);
9(KLOT) LOTTO BydgostiaKONECKA Angelika (7411); LEMAŃCZYK Leszek (115T);
10(UDWO) MKS Dwójka WarszawaJASTRZĘBSKA Julia (7441); DURJASZ Andrzej (18T);
11(UDWO) MKS Dwójka WarszawaSŁOWIKOWSKA Izabela (7448); DURJASZ Andrzej (18T);
12(UBEK) UKS BekawiankaKRUPIŃSKA Aleksandra (7518);
13(KPOL) Polonia PoznańSKIBIŃSKA Weronika (7523); KNOPIK Jacek (165T); KOBYLIŃSKI Maciej (163T);
19 - 2xDZ
1(UBEK) UKS BekawiankaCZUBEK Aleksandra (7177); WINNICKA Kinga (7181);
2(UWRO) UKS Milenium WrocławBUGAJ Weronika (7249); WÓJCIK Joanna (7470); GANCARZ Ewa (27T);
3(USZO) UKS SzóstkaBERENDT Oliwia (7136); KĄTNA Karolina (7137); ŁOPATO Magdalena, Maria (159T);
4(UBEK) UKS BekawiankaKOCIKOWSKA Joanna (7188); SKOLMOWSKA Patrycja (7186);
5(UKRA) UKS 93 KrakówCHMIELEK Małgorzata (6793); WOJTAROWICZ Barbara (7202); WILK Ewelina (133TI);
6(KCHT) CHTW ChełmżaBARAŃSKA Dominika (7121); KOMADOWSKA Klaudia (7526); ULCZYŃSKI Jerzy (144TI);
7(KMOS) MOS EłkPANKRATIEW Klaudia (7275); SZCZAWIŃSKA Olga (5496); KOSIOREK Sebastian (155TI); ZEMEL Tadeusz (36TI);
8(KLOT) LOTTO BydgostiaBOHATYREWICZ Wioletta (7279); SMOLIŃSKA Sandra (7297); CZUBAK Tomasz (74TI);
9(UKOR) UKS Dwójka KórnikROZMIAREK Anna (7416); ROZMIAREK Zuzanna (7415);
10(KWTW) WTW WarszawaBOCHENEK Weronika (6965); KOWALSKA Agnieszka (7421); URBANIAK Ewa (84T);
11(KWIR) WIR IławaJACKOWSKA Magdalena (7490); WOŚ Ola (7486); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
20 - 1xCH
1(UDWO) MKS Dwójka WarszawaGÓRNICKI Marcin (7437); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
2(UTCZ) Unia TczewCZAPLEWSKI Tomasz (6940); BRENK Danuta (142TI);
3(KPEG) KSWiR Pegaz WrocławRYCHTER Adrian (7021); GANCARZ Piotr (76TI);
4(KMOS) MOS EłkSINOCHA Adam (7084); KOSIOREK Sebastian (155TI);
5(KW04) KW 1904 PoznańKASPRZAK Jan (7102); REWERS Mirosław (122T);
6(KCHT) CHTW ChełmżaWIĘCZKOWSKI Karol (7120); ULCZYŃSKI Jerzy (144TI);
7(KGOP) Gopło KruszwicaNADZIEJA Dominik (7173); JANUSZEK Robert (64T);
8(USAL) UKS Salwator KrakówKASPAREK Krzysztof (7312); WŁODEK Janusz (118TI);
9(KKTW) KTW KaliszNERKA Mikołaj (7373); GRALAK Małgorzata (31T);
10(KWIR) WIR IławaZIMNOWODZKI Filip (7488); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
11(KWIR) WIR IławaJACKOWSKI Adrian (7491); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
12(KMOS) MOS EłkPRZEKOPSKI Jakub (7528); KOSIOREK Sebastian (155TI);
21 - 4xDZ
1(KBTW) BTW BydgoszczBARTOSZYŃSKA Wiktoria (7059); KAROLEWICZ Joanna (7065); KLUDZIKOWSKA Magda (7404); PAWEŁCZAK Katarzyna (7405); BADZIĄGOWSKI Marcin (135TI);
2(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.KAŹMIERCZAK WERONIKA (7231); KONIECZNA Marta (7076); KOROŚ Hanna (7075); PAWLICKA Katarzyna (7070); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
3(UBEK) UKS BekawiankaDOJCZMAN Anna (7183); GRZELLA Paulina (7179); MAĆKOWSKA Zuzanna (7178); NOWAK Wiktoria (7182);
4(KPTW) PTW PłockJEŻEWSKA Julita (7222); KAPUŚCIŃSKA Andżelika (7226); NOWAK Oliwia Justyna (7225); SIKORSKA Natalia (7223); PETRYKOWSKI Andrzej (45T);
5(AENE) AZS UMK Energa ToruńDURSKA Angelika (7341); DZIEWIĄTKOWSKA Marta (7350); PAŃKOWSKA Sara (7348); TOPOLSKIA Natalia (7358); CHMIELEWSKI Piotr (88TI); RADKOWSKI Tomasz (79T);
6(UKRA) UKS 93 KrakówBUGAJSKA Sara (7408); CHOJNACKA Marta (7203); CHRZANOWSKA Julia (7409); RATUSIEWICZ Natalia (7505); WILK Ewelina (133TI);
22 - 4x+DZ
1(KPOS) Posnania RBW PoznańKLÓSKA Aleksandra (7155); MAJEWSKA Wiktoria (7162); PIÓRO Kaja (7156); PRZYBYLSKA Zofia (7164); WÓJCIK Julia (7158);
2(KLOT) LOTTO BydgostiaMISIOŁEK Wiktoria (7287); NOWAK Julia (7288); SZYMAŃSKA Klaudia (7299); SZYMONOWICZ Tamara (7311); ŻUREK Roksana (7301); CZUBAK Tomasz (74TI);
3(UBEK) UKS BekawiankaKACZMAREK Aleksandra (7184); MICHALSKA Monika (7175); MICHALSKA Natalia (7187); RAKOWSKA Julia (7516); WIECZORKOWSKA Karolina (7185);
4(KKTW) KTW KaliszCZECH Martyna (6976); KAŁUŻNA NATALIA Natalia (7194); LESZKA ZUZANNA Zuzanna (7193); RUBAS ADRIANNA Adrianna (7192); SOCHOCKA Magdalena (7191); GRALAK Małgorzata (31T);
5(KWIS) Wisła GrudziądzBUDZYŃSKA Alicja (7391); GIECEWICZ Zuzanna (7525); KUKAWKA Karolina (7407); OBERMILLER Monika (7392); SZULC EWELINA Emilia (6782); KOWAL MARIUSZ Mariusz (139TI); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
6(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.KOREŃCZUK ALEKSANDRA (7495); MAJEWSKA KLAUDIA (7497); NERING KLAUDIA (7494); ROJEK ALEKSANDRA (7493); ZMARZLIK Julia (7067); ZASTAWA-SCHODOWSKA Paulina (126TI);
23 - 8x+CH
1(KLOT) LOTTO BydgostiaBELICKI Mateusz (7278); DEMBIŃSKI Hubert (7281); PACZKOWSKI Dawid (7291); SEKUŁA Maksymilian (7293); SIEWERT Michał (7294); SŁAWATYCKI Józef (7296); SMEJA Jędrzej (7413); SZULC Hubert (7298); WCISŁO Kamil (7300); CZUBAK Tomasz (74TI); LEMAŃCZYK Leszek (115T);
2(AENE) AZS UMK Energa ToruńFALKOWSKI Łukasz (7342); GOŁĘBIEWSKI Kacper (7344); GRABOWSKI Łukasz (7364); KWIATKOWSKI Bartosz (6925); PLEWA Michał (7346); PRZYBYŁOWSKI Mateusz (7366); RUMIŃSKI Rafał (7347); WALCZYK Maksymilian (7361); WITKOWSKI Błażej (7367); CHMIELEWSKI Piotr (88TI); RADKOWSKI Tomasz (79T);
3(KWIR) WIR IławaGOLUBSKI Szymon (7478); JASTRZĘBSKI Piotr (7485); MAZUREK Maciej (7487); MĘDRZYCKI Tobiasz (7476); NOWICKI Michał (7480); ONISZCZUK Szymon (7501); SŁAWIŃSKI Krzysztof (7482); SMODEREK Dominik (7502); WASILEWSKI Maciej (7503); JANIKOWSKA Urszula (67TI);
24 - 2-MB
1(KWIS) Wisła GrudziądzFEHLAU DAMIAN Damian (5458); IGNASIAK KAMIL Kamil (5434); URBAN JAKUB Jakub (104T); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
2(KPOS) Posnania RBW PoznańGĄSZCZAK Michał (5149); RACHWAŁ Tomasz (4568); HOFFMANN Maciej (95T);
3(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.KOWALCZYK Rafał (4658); ROMANOWSKI Dawid (4654); BASTA Piotr (43T);
4(ASZC) AZS SzczecinBIAŁKOWSKI Kacper (5420); KUCHTA Konrad (4205); KULA Piotr (38T);
5(KBTW) BTW BydgoszczDANIELSKI Maciej (5293); KLAFETKA Michał (5222); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
6(KPTW) PTW PłockLEWANDOWSKI Łukasz (4357); SALAK Damian (4372); KAROLAK Jacek (24T);
7(KWIS) Wisła GrudziądzWILANGOWSKI MATEUSZ Mateusz (4991); WOJEWODZIC KONRAD Konrad (5159); URBAN JAKUB Jakub (104T); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
8(KWTW) WTW WarszawaDOROCIAK Maciej (4957); GOJDŹ Mikołaj (5299); BORYS Robert (14T);
25 - 4xKB
1(AKRA) AZS AWF KrakowJAZGAR Jolanta (3207); PAJĄK Patrycja (4882); SPRINGWALD Maria (3209); STYŁA Julia (4879); WÓJCIK - PIETRUSZKA Iwona (58T);
2(KLOT) LOTTO BydgostiaCIACIUCH Monika (5494); DITTMANN Joanna (4391); MIKOŁAJCZAK Martyna (5428); PYTLASIŃSKA Marta (4309); KOZŁOWSKI Michał (127TI);
3(KPOS) Posnania RBW PoznańBISZOF Paulina (3409); KRÓL Małgorzata (4744); MATUŁA Ewelina (4387); URBAŃSKA Anna (3980); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
4(KTRY) Tryton PoznańBORKOWSKA Ariana (4271); KOMISARCZYK Maria (5286); SZCZUKA Joanna (5712); SZURLEJ Monika (4272); MAJEWSKI Patryk (2250T);
5(KWTW) WTW WarszawaCAŁKA Anna (5516); DEMIANIUK Anna (4029); DOROCIAK Joanna (4506); DUDA Zuzanna (5294); KOTWIŃSKA Danuta (11TI);
26 - 4-MBL
1(AKRA) AZS AWF KrakowLIŚKIEWICZ Antoni (5583); MARDYŁA Mateusz (4650); MYSZKA Michał (3211); PALKA Mikołaj (5076); BROMEK Zdzisław (71T);
2(AGDA) AZS AWFiS GdańskKAMIŃSKI Dawid (5462); KRUŻYŃSKI Mateusz (5296); PSZCZÓŁKOWSKI Bartosz (3047); PSZCZÓŁKOWSKI Patryk (3420); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
3(KLOT) LOTTO BydgostiaKARPIŃSKI Bartłomiej (4298); NALEWALSKI Rafał (5610); TRUSZKOWSKI Jakub (5808); ZAWADZKI Kamil (4787); DRAŻDŻEWSKI Marian (10T); STRYCHALSKI Tomasz (128TI);
4(UDWO) MKS Dwójka WarszawaBOGDANOWSKI Arkadiusz (6999); KURTYKA Michał (6996); OGŁOBLIN Adam (1746); TRZEPIŃSKI Mateusz (1628); GNOJEK Maria (101T);
27 - 8+KB
28 - 2xMBL
1(ASZC) AZS SzczecinBIERNACKI Remigiusz (5083); KRZYMOWSKI Michał (4593); KOWALCZYK Ryszard (29T); KULA Piotr (38T);
2(AGDA) AZS AWFiS GdańskSOBCZAK Daniel (3842); STRUPIŃSKI Krzysztof (5464); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
3(AWAR) AZS AWF WarszawaSUSKI Bartłomiej (4048); TRZCIŃSKI Aleksander (4056); SKWARSKI Adam (23T);
4(AWRO) AZS Politechnika WrocławSYPOSZ Patryk (5473); SZYMEROWSKI Jakub (2246); BŁOCH Czesław (70TI); SZYMEROWSKI Wojciech (66TI);
5(KBTW) BTW BydgoszczKOTULSKI Krzysztof (5753); PATYK Andrzej (4213); ORMIŃSKI Tomasz (137T);
6(UDWO) MKS Dwójka WarszawaGIELEC Piotr (5312); POŚNIK Szymon (5187); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
29 - 4xKBL
1(KBTW) BTW BydgoszczCHMARA Anna (5662); KORBAL AnnaNatalia (6244); STRASZEWSKA Paulina (3694); TRZECIAK Katarzyna (4995); BADZIĄGOWSKI Marcin (135TI);
2(KBKW) BKW BydgoszczDALECKA Maria (4743); KOWALSKA Monika (4547); WEŁNIŃSKA Patrycja (4739); WOŹNIAKOWSKA Daria (4548); JANKOWSKI Grzegorz (129T); SKOWROŃSKI Andrzej (150TI);
3(KLOT) LOTTO BydgostiaMIKOŁAJCZAK Martyna (5428); PYTLASIŃSKA Marta (4309); ROMIEJ Daria (5613); ŚCIESIŃSKA Paulina (5430); KOZŁOWSKI Michał (127TI);
4(KPOS) Posnania RBW PoznańBISZOF Paulina (3409); KRÓL Małgorzata (4744); MATUŁA Ewelina (4387); URBAŃSKA Anna (3980); ABRAHAMCZYK Mariola (116TI);
5(KWTW) WTW WarszawaDOROCIAK Joanna (4506); DUDA Zuzanna (5294); PUTON Julia (4504); SIERAKIEWICZ Małgorzata (4920); KOTWIŃSKA Danuta (11TI);
30 - 4xMB
1(AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp.BIELAWSKI Mateusz (5189); DRAB Mateusz (4597); KOŁODZIEJCZYK Konrad (4589); KOWALSKI Rafał (3956); BASTA Piotr (43T);
2(ASZC) AZS SzczecinBIERNACKI Wiktor (5068); KACZYŃSKI Ferdynand (6973); ŁAPIŃSKI Przemysław (7030); WILUŚ Aleksander (6972); KOWALCZYK Ryszard (29T);
3(AENE) AZS UMK Energa ToruńFUCHS Robert (3554); LESZCZYŃSKI KAROL Karol (5500); MAKOWSKI Łukasz (5097); ZIĘTARSKI Mirosław (5996); SZUMAŃSKI Mariusz (02T);
4(KW04) KW 1904 PoznańKAWECKI Dawid (3223); KORZENIOWSKI Konrad (5229); PAZIEWSKI Paweł (3824); RACZYŃSKI Konrad (3735); REWERS Mirosław (122T);
5(KWIS) Wisła GrudziądzFEHLAU DAMIAN Damian (5458); IGNASIAK KAMIL Kamil (5434); WILANGOWSKI MATEUSZ Mateusz (4991); WOJEWODZIC KONRAD Konrad (5159); URBAN JAKUB Jakub (104T); ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Krzysztof (105TI);
31 - 8+MB
1(AGDA) AZS AWFiS GdańskCZUBAK Łukasz (4710); KAMIŃSKI Dawid (5462); KRUŻYŃSKI Mateusz (5296); MINDYKOWSKI Karol (6947); PSZCZÓŁKOWSKI Bartosz (3047); PSZCZÓŁKOWSKI Patryk (3420); SOBCZAK Daniel (3842); STRUPIŃSKI Krzysztof (5464); WESOŁOWSKI Tomasz (5342); BULIŃSKI Piotr (60T); URBAŃSKI Robert (109TI);
2(KLOT) LOTTO BydgostiaGOŚCIŃSKI Kacper (7283); JERZYKOWSKI Paweł (6014); KOWALKOWSKI Dawid (4314); NIEDZIAŁKOWSKI Patryk (4797); PIETRUSZEWSKI Jakub (4319); PONIATOWSKI Borys (4993); PORCZEK Jarosław (5809); RŻEŃSKI Robert (5101); ZAWADZKI Kamil (4787); CZUBAK Tomasz (74TI); DRAŻDŻEWSKI Marian (10T); STRYCHALSKI Tomasz (128TI);
3(UDWO) MKS Dwójka WarszawaFRANKE Konrad (4838); GIELEC Piotr (5312); LEWANDOWSKI Artur (5510); ŁUCZAK Adam (5748); MALARECKI Maciej (6556); POŚNIK Szymon (5187); WIŚNIEWSKI Damian (5511); ZAWOJSKI Maciej (4501); ZDUNEK Paweł (4170); JAROSIŃSKI Paweł (25T);
4(KPTW) PTW PłockGURZKOWSKI Kamil (5559); LEWANDOWSKI Łukasz (4357); MIKOŁAJEWSKI Michał (4368); PLEWIŃSKI Damian (4361); PUDLIK Konrad (5185); SALAK Damian (4372); WIŚNIEWSKI Konrad (5552); ZAJKOWSKI Kamil (4906); ZAJKOWSKI Rafał (5553); KAROLAK Jacek (24T);
nrnazwaidRegatidKonkurencjiId
12+MB1024311337
24-KB1024911338
34xMBL10241281339
42xKB1024611340
51xKBL102481341
62xMB1024731342
74-MB10241011343
82-MBL1024471344
91xMBL1024211345
102-KB1024361346
111xKB102471347
122xKBL1024621348
134+MB1024841349
141xMB1024201350
154xCH10241111351
162xCH1024561352
174x+CH10241081353
181xDZ102421354
192xDZ1024571355
201xCH102411356
214xDZ10241131357
224x+DZ10241091358
238x+CH10241501359
242-MB1024461360
254xKB10241161361
264-MBL10241021362
278+KB10241401363
282xMBL1024741364
294xKBL10241171365
304xMB10241271366
318+MB10241451367